نمایندگی گروه پیامک لند2021-07-18T12:00:53+00:00

با اخذ نمایندگی گروه پیامک لند،صاحب چند فرصت شغلی پردرآمد می شوید.

بدون نیاز به دفترکار و سرمایه اولیه
دیگر نیازی به کار در چند شرکت متفاوت نیست.
با دریافت نمایندگی از گروه پیامک لند چراغ کسب وکار خود را روشن کنید.

نمایندگی پنل پیامک:

پنل نمایندگی گروه پیامک لند ، سرویسی است که به نماینده زیر مجموعه خود امکان کسب درآمد از طریق فروش پیامک را می دهد. هر شخص می تواند با انجام یک فرآیند کوتاه به عنوان نماینده در این مجموعه فعالیت نماید. دریافت پنل نمایندگی شرایط خاصی ندارد و هر شخص می تواند با مراجعه به سایت پیامک لند و از مسیر ثبت نام اقدام به خرید پنل نمایندگی نماید.

طراحی و فروش وب سایت:

نماینده گروه پیامک لند میتواند در بخش فروش وب سایت نیز فعالیت کند.
بست وب لند، وب سایت آنلاینی است که هرشخص میتواند به وسیله آن اقدام به راه اندازی سایت دلخواه خود با مشاهده دموهای آنلاین آن نموده وسایت مورد نظر خود را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری کند. تنها کافی است از میان وب سایت های بست وب لند، وب سایت مورد نظر را انتخاب کند.راه اندازی و تحویل سایت را به همراه هاست و دامنه به بست وب لند بسپارد.
برای نماینده از مبلغ فروش درصد کسر خواهد شد.

یک سایت کامل:

بعد از پرداخت هزینه و معرفی دامنه ، یک سایت کامل روی دامنه بارگذاری خواهد شد. نیازی به داشتن دانش برنامه نویسی و یا اعمال تغییرات خاص از جانب نمایندگان وجود ندارد. این تغییرات قبلا توسط گروه پیامک لند انجام شده است.
لازم به ذکر است تمامی پنل ها و سایت های نمایندگان بر روی یک دامنه بارگذاری خواهد شد.

ریبرندینگ:

این سیستم به گونه ای طراحی شده است که نامی از گروه پیامک لند در سایت نماینده وجود نخواهد داشت و قابلیت ریبرندینگ کاملا در آن لحاظ شده است. این ویژگی اختیار درج لوگو ، تعویض نام ، تغییر اطلاعات تماس و … را به نماینده می دهد. همچنین نماینده می تواند جهت اخذ نماد اعتماد الکترونیکی اقدام نموده و نماد خود را در صفحه اصلی سامانه درج نماید.

بی نهایت کاربر:

محدودیتی در تعریف کاربر وجود ندارد. هر نماینده ضمن اینکه می تواند بی نهایت کاربر ایجاد نماید، بنا به صلاحدید خود قادر خواهد بود هر شخصی را به عنوان کاربر ثبت نام کند.

اعتبار:

کاربران برای ارسال پیامک نیاز به اعتبار دارند. در سرویس های مشابه و در حالت سنتی نمایندگان می بایست خود، اقدام به تامین اعتبار کاربران نمایند، که این مورد مستلزم خرید اعتبار و سرمایه گذاری می باشد. در سرویس نمایندگی گروه پیامک لند اعتبار کاربران توسط پیامک لند تامین شده و از این رو نماینده پنل از خرید اعتبار بی نیاز است.کاربران بدون نیاز داشتن به شارژ پنل نماینده ی خود، مستقیم از درگاه پرداخت عمومی که برای نماینده و کاربرانش اختصاص داده شده پنل خود را شارژ میکنند.

 تعرفه و سود:

سود نماینده از فروش پنل کاربر و ارسال پیامک کاربران او تامین می شود. به این معنی که به ازای ارسال هر صفحه پیامک از جانب کاربر، به نماینده سودی تعلق خواهد گرفت. میزان تعیین این سود در اختیار نماینده می باشد. این قابلیت به نماینده اختیار عمل کامل می دهد تا بتواند با توجه به بازار فروش خود و سیاست فروشی که اتخاذ کرده است تعرفه کاربران خود را اصلاح نموده و درآمد خود را افزایش دهد. هر چه تعداد کاربران ، میزان ارسال آنها و حاشیه سود بیشتر باشد درآمد بیشتری نصیب نماینده خواهد شد.

تسویه حساب:

سود حاصل از فروش نمایندگان در همان لحظه ی خرید مشتری های وی محاسبه شده و قابل تسویه می باشد. این مبلغ پس از درخواست مستقیما به حساب شخصی نماینده واریز می گردد.

خدمات گروه پیامک لند به نمایندگان خود:

گروه پیامک لند با در نظر گرفتن رفاه نمایندگان درجهت پیشبرد اهداف، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است.
1- در اختیار قرار دادن فضای مجهز دفترشامل: صندلی،میز،کامپیوتر،اینترنت و….(در مدت زمان مشخص طبق برنامه عملیاتی گروه پیامک لند)
2- آموزش تخصصی پنل پیامکی وکلیه محصولات گروه پیامک لند بصورت رایگان و مستمر
3- آموزش فوق حرفه ای فروش وبازاریابی توسط اساتید صاحب نام کشور
4- پشتیبانی کاملا رایگان کلیه نمایندگان وکاربران نماینده
5- تخصیص درگاه پرداخت الکترونیکی بانکی روی پنل نمایندگان وقابل استفاده برای کلیه کاربران نماینده(بدون وجود مشخصات پیامک لند)
6- طراحی رایگان نشان تجاری اختصاصی نمایندگان (لوگواختصاصی) به همراه طراحی بنر در سایت نمایندگان
7- طراحی وب سایت،هاست و دامنه با حداقل هزینه

مراحل ثبت نام :

1- واریز هزینه ی سایت،هاست و دامنه
2-تعیین نام دامنه وب سایت
3- ثبت نام پنل نمایندگی
4- مراجعه حضوری به یکی از دفاتر شرکت جهت عقد قرارداد
5- شرکت در کلاس های آموزشی رایگان
6- شروع فعالیت نماینده پس از 3 الی 6 روز کاری

 هزینه ها:

با تکمیل فرم نمایندگی و تعیین دامنه و پرداخت هزینه پنل نمایندگی دراختیار کاربر قرار خواهد گرفت.

هزینه دریافت پنل نمایندگی 0 ریال می باشد که نماینده فقط هزینه سایت،هاست و دامنه را پرداخت می کند.

این هزینه شامل:
هزینه دامنه com و یا  ir (سالیانه)
هزینه هاست (سالیانه)
هزینه طراحی وب سایت حرفه ای (یکبار برای همیشه دریافت خواهد شد.)
بعد از پرداخت هزینه و دریافت پنل نمایندگی ، امکانات مدیریتی سیستم نماینده را قادر می سازد تا میزان فروش ، تعداد کاربران و سود حاصل از فروش خود را کنترل کند.